odzież damska duże rozmiary

Odzież damska xxl ukrywająca niedoskonałości

Dobrze skrojona odzież damska xxl

Współczesna moda powstaje nie tylko z myślą o kobietach, które noszą rozmiar xs czy s. Coraz częściej najwięksi, światowi projektanci tworzą ubrania dla pań „puszystych”. Podczas ich doboru należy zwrócić uwagę na kilka niezbędnych elementów. Chodzi o to, aby dany płaszcz, kurtka a nawet i szal podkreślały atuty i nie uwypuklały ewentualnych niedoskonałości figury. Odzież damska xxl to nie tylko niekształtne fasony, które na nikim nie wyglądają dobrze. A właśnie wręcz przeciwnie – to eleganckie bluzki xxl, świetnie skrojone płaszcze czy wytaliowane, wieczorowe sukienki!

Odzież podkreślająca atuty

Przede wszystkim stroju bez względu na porę roku nie powinniśmy dobierać tylko pod względem rozmiaru, ale także i samej sylwetki. Rodzajów figur damskich jest co najmniej kilka. Do najpopularniejszych zalicza się: figurę: gruszki, jabłka czy klepsydry. Nawet kobieta w rozmiarze xxl, która ma wydatne biodra i większy biust może mieć świetnie wyglądającą talię. I właśnie na jej podkreśleniu warto jest się skupić wybierając ubrania na zimę. Płaszcze z paskiem zapinanym w talii, czy kurtki damskie xxl z gumką w pasie będą w takim przypadku idealnym wyborem.

Odpowiednia kolorystyka

Podczas zakupu odzieży zimowej powinno zwracać się uwagę także na długość płaszcza czy kurtki. Kurtki damskie xxl, w przypadku pań, które mają wąskie ramiona i wydatną pupę – najkorzystniej jeśli sięgają za kolano. W ten sposób można za pomocą dłuższego kroju nieco wydłużyć i wysmuklić sylwetkę. Panie o większym biuście mogą postawić na płaszcze z dekoltem w kształcie litery „V”. Prócz samej długości i fasonu należy zwrócić uwagę na kolor. Od dawna wiadomo, że to właśnie ciemne kolory wyszczuplają i są najbardziej odpowiednie dla pań puszystych. Nie musi być to jednak tylko i wyłącznie czerń. Dobrze sprawdzą się również kurtki damski duże rozmiary granatowe, ciemnozielone czy szare. Panie o figurze jabłka mają większą dowolność w kwestii doboru kolorów. Mogą zdecydować się na ubrania mające wzory lub żywsze kolory. W doborze ubrań dla puszystych warto kierować się zasadą: „mniej znaczy więcej”. W tym przypadku sprawdza się jak żadna inna!